prohlédnout si oddělení ×

Kontakt na oddělení

14 111 / +420 224 234 101

Ambulance diagnostického centra

Z hlediska lékařských odborností je centrum zaměřeno především na péči o matky, děti a dospívající. Jako moderní poskytovatel diagnostické a ambulantní péče však zajišťujeme i vybrané zdravotní služby pro dospělé pacienty. Diagnostické centrum tak nabízí své služby pro celou rodinu, ve velmi příjemném prostředí, s nejmodernější zdravotnickou technikou a digitálním provozem - tedy bez zbytečného papírování. Naše centrum navazuje na zdravotnickou péči Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnici Beroun. Naše zařízení jsou smluvními partnery všech pojišťoven.

Naše diagnostické centrum nabízí ve svých ambulancích široké spektrum zdravotních služeb pro děti, dorost i dospělé. Ve zkratce poskytujeme:

 • preventivní, léčebnou i dlouhodobou péči o klienty od novorozeneckého věku až do mladé dospělosti
 • radiodiagnostická vyšetření na nejmodernější magnetické rezonanci i rentgenových a ultrazvukových přístrojích
 • léčbu horních a dolních cest dýchacích, alergologická vyšetření a další péči z oblasti dětské pneumologie a alergologie
 • prevenci a léčbu onemocnění podpůrného a pohybového aparátu, a to jak pro děti, tak i pro dospělé
 • komplexní gynekologickou péči o děti, dospívající a těhotné
 • všeobecnou péči o pediatrické neurologické pacienty
 • dlouhodobou péči o rizikové novorozence
 • řešení celého spektra poruch výživy od neprospívání po obezitu
 • poradenství v oblasti dětské urologie
 • poradentství v oblasti infantilních hemangiomů
 • léčbu zánětlivých, degenerativních a metabolických onemocnění skeletu u dospělých pacientů
 • vysoce přesné a časově nenáročné rozbory krve a moči v naší specializované odběrové místnosti

Gynekologie

Objednání: 14 111

Kontakt na ordinaci: +420 224 234 101

Objednejte se přes online formulář ZDE.

V gynekologických ambulancích diagnostického centra zajišťujeme ženám komplexní péči, a to i během těhotenství. Provádíme prevence a ambulantní léčbu gynekologických onemocnění, předoperační indikační vyšetření a pooperační kontroly našich pacientek.

Zajišťujeme běžnou péči o těhotné v rámci prenatální poradny, včetně sledování žen s rizikovým těhotenstvím. V průběhu gravidity zajišťujeme všechna screeningová, laboratorní a ultrazvuková vyšetření.

Úzce spolupracujeme s naším radiodiagnostickým oddělením, které disponuje nejmodernějším přístrojovým vybavením, včetně špičkové magnetické rezonance.

Prenatální diagnostika

V I. trimestru těhotenství provádíme screeningové vyšetření, které stanovuje riziko možného výskytu Downova syndromu, Trizomie 13 a 18 u plodu v rozmezí 11+0 – 13+6 týdnu těhotenství. V první fázi tohoto vyšetření provedeme odběr krve těhotné pro stanovení hormonů produkovaných placentou a ve druhé části vyhodnotíme výsledek z odběru a ultrazvukového vyšetření.

V rámci prenatální diagnostiky dále poskytujeme vyšetření preeklampsie. Jedná se o onemocnění, které se objevuje po 20. týdnu těhotenství a může negativně ovlivnit zdraví matky a plodu. Vyznačuje se stavy spojenými s vysokým krevním tlakem a přidruženými patologickými stavy.

V našem centru je možné provést test pro stanovení rizika preeklampsie souběžně se screeningem v I. trimestru těhotenství, který má záchytnost 90%. V případě zvýšeného rizika onemocnění je těhotné doporučena preventivní terapie, která významně snižuje riziko vzniku, tak i závažnost případné nemoci.

 Více se o prenatální diagnostice můžete dočíst ZDE.

Personální obsazení


Ordinační doba

Den Hodiny
MUDr. Leoš Teslík, I.F.E.P.A.G. Čt 8:00 – 13:00 13:40 – 17:00Den Hodiny
MUDr. Tereza Ježková St 8:00 – 13:00 13:40 – 17:00Prenatální diagnostika
Den Hodiny
MUDr. Michal Polaček Po 7:00 – 12:00 12:30 – 15:30
MUDr. Michal Polaček Út 7:00 – 12:00 12:30 – 20:00 *
* v úterý neprobíhá prenatální diagnostika mezi 16:00 – 17:00