Rozšiřujeme spektrum služeb o estetickou plastickou chirurgii

27. 12. 2021

Estetické zákroky v plastické chirurgii už zdaleka nejsou doménou pouze celebrit a modelek. Stávají se běžnou součástí životů mnoha žen i mužů. Ten nejkvalitnější výsledek Vám nově zajistíme i v našem centru.

V Diagnostickém centru Nemocnice Hořovice jsme rozšířili kapacitu našich služeb o plastickou chirurgii. Jsme rádi, že náš tým rozšířil MUDr. Peter Mertan, který patří k předním odborníkům v České republice s rozsáhlou mezinárodní zkušeností z oboru. 

„Specializujeme se především na kombinované výkony v rámci jedné celkové anestezie. Zejména na operace nosu a jeho přepážky, liposukce a operace břicha nebo liposukce s následným přenosem tuku do prsou či pozadí. Samozřejmostí jsou operace prsou, očních víček, face a neck lift, dále pak i zkrášlení intimních partií. Možných kombinací je doopravdy hodně,“ popisuje MUDr. Mertan. 

Naši odborníci Vám v diagnostickém centru zajistí všechny potřebné konzultace před zákrokem a postarají se o Vás i po následné operaci až do úplného zhojení. Veškeré operační výkony provádíme v úzké spolupráci s Rehabilitační nemocnicí Beroun, která patří do našeho zdravotnického holdingu AKESO.

V případě zájmu je možné se objednat na vstupní konzultaci na telefonním čísle 14 111.