Projektový manažer/projektová manažerka ve zdravotnictví

Jsme AKESO holding. Jeden z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. Provozujeme Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Rehabilitační nemocnici Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT
Od našich kolegů můžete očekávat respekt a podporu v kariérním růstu.

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat:

  • podporu řízení středních i velkých projektů a jejich komplexní vedení
  • udržování projektové dokumentace
  • udržování pracovní komunikace s účastníky projektů
  • koordinaci součinnosti využívání podřízených pracovníků a přidělených interních dodavatelů
  • podporu při tvorbě cenových nabídek a sumarizaci zadávacích podmínek
  • podporu implementace realizovaných projektů do standardního provozu
  • vytváření metrik a sběr dat ve vztahu k vlastním projektům
  • reporting směrem k vedení
  • sledování ekonomické stránky projektů

KDE BUDETE PRACOVAT
V sídle společnosti AKESO holding.

CO OD VÁS POŽADUJEME
Požadujeme zájem a vzdělání v oboru, zkušenosti v dané oblasti výhodou. Dále požadujeme znalost programů MS Office (především MS Excel) a anglický jazyk na velmi dobré úrovni. Zároveň očekáváme velmi dobré komunikační dovednosti, pečlivost, spolehlivost a samostatnost. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM NABÍZÍME
Vaše finanční ohodnocení s Vámi probereme na osobní schůzce, ale těšit se můžete také na pravidelné odměny a další bonusy.

Bez přehánění chceme, abyste se u nás cítili spokojeni. Můžeme vám tedy nabídnou výhody, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k prémiové zdravotní péči pro vás i vaše rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • pomoc při exekuci a soudních sporech
  • výhodnější hypotéka nebo pojištění
  • bezplatné právní a finanční konzultace
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • podpora při výuce angličtiny a kurzů pro váš další profesní růst
  • cenově zvýhodněné stravování

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

odeslat zprávu