Náborový specialista-recruiter / náborová specialistka-recruiterka

Jsme AKESO holding. Jeden z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. Provozujeme Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Rehabilitační nemocnici Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT
Staňte se součástí dynamického HR týmu v nejlépe řízeném zdravotnickém holdingu v Česku. S podporou progresivního vedení se rozvíjejte nejen v oblasti recruitmentu. Nabízíme prostor pro seberealizaci, kreativitu a inovativní přístup.

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat:

  • náborové aktivity napříč holdingem AKESO
  • zajištění personálně-administrativních činností
  • oslovování kandidátů a účast na pohovorech
  • přípravu náborových inzercí s marketingem
  • spolupráci s personálními agenturami a dalšími externími dodavateli

KDE BUDETE PRACOVAT
V sídle společnosti AKESO holding v Praze.

CO OD VÁS POŽADUJEME
Vzdělání v obchodním či HR oboru – minimálně 2 roky praxe na pozici recruitera, vynikající komunikační dovednosti, pečlivost, spolehlivost, samostatnost i schopnost týmové spolupráce. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM NABÍZÍME
Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k prémiové zdravotní péči i pro vaše rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • výhodnější hypotéka nebo pojištění
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora při výuce angličtiny a kurzů pro váš další profesní růst
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

odeslat zprávu