Gynekolog/žka: Lékař/ka s odbornou způsobilostí v oboru gynekologie a porodnictví do ambulantního provozu

Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice poskytuje diagnostickou a ambulantní péči pro děti a dospívající i vybrané zdravotní služby pro dospělé. V pražských Nových Butovicích tedy nabízí své služby pro celou rodinu, a to ve velmi příjemném prostředí, s nejmodernější zdravotnickou technikou a bez zbytečného papírování.

Naše centrum je součástí holdingu AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Diagnostického centra Nemocnice Hořovice v Praze i Nemocnici Hořovice, Rehabilitační nemocnici Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny a stavební divize.

Díky úzké spolupráci s nemocnicemi skupiny AKESO je naše diagnostické centrum schopné zajistit komplexní péči od vyšetření až po následnou léčbu a rehabilitaci.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT
Budete pracovat v moderním prostředí. K dispozici vám budou špičkové technologie a tým zkušených lékařů a zdravotníků našeho centra. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT
V Diagnostickém centru Nemocnice Hořovice v Nových Butovicích.

CO OD VÁS POŽADUJEME
Ukončení příslušného vysokoškolského vzdělání a odbornou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví. Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME
Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k nadstandardní zdravotní péči i pro vaše rodinné příslušníky
  • minimálně 5 týdnů dovolené
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

*
*
*
*
*
*


odeslat zprávu