Absolvent/ka či student/ka

Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice poskytuje diagnostickou a ambulantní péči pro děti a dospívající i vybrané zdravotní služby pro dospělé. V pražských Nových Butovicích tedy nabízí své služby pro celou rodinu, a to ve velmi příjemném prostředí, s nejmodernější zdravotnickou technikou a bez zbytečného papírování.

Naše centrum je součástí holdingu AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Diagnostického centra Nemocnice Hořovice v Praze i Nemocnici Hořovice, Rehabilitační nemocnici Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Díky úzké spolupráci s nemocnicemi skupiny AKESO je naše diagnostické centrum schopné zajistit komplexní péči od vyšetření až po následnou léčbu a rehabilitaci.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT
Vyzkoušejte si na týden, jaké to je u nás pracovat a rozhodněte se, zda chcete rozšířit náš dynamický tým. K dispozici vám budou špičkové technologie a tým zkušených lékařů a zdravotníků našeho centra. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT
V Diagnostickém centru Nemocnice Hořovice v Nových Butovicích.

CO OD VÁS POŽADUJEME
Chuť se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME
Stipendium ve výši až 10 000 Kč měsíčně nabízíme studentům a studentkám vysokých, vyšších odborných i středních zdravotnických škol.

Pokud jste absolvent či absolventka, vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k prémiové zdravotní péči pro vás i vaše rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • mateřská školka a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • příspěvek 3 % na penzijní připojištění
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

*
*
*
*
*
*


odeslat zprávu