Informace pro pacienty MUDr. Benákové

Vážení pacienti,

vzhledem k Vašim častým dotazům bychom Vás rádi informovali o změně, která nastala v rámci poskytování zdravotní péče praktického lékaře pro děti a dorost.

MUDr. Benáková k 31. 12. 2021 ukončila svoji činnost a své pacienty předala do péče praktických lékařů Diagnostického centra Nemocnice Hořovice v Praze.

Na Vámi často kladené dotazy se snažíme pravidelně odpovídat, všechny potřebné informace naleznete níže:

1. Všichni pacienti jsou nyní v péči Diagnostického centra Nemocnice Hořovice, to znamená, že veškerá Vaše dokumentace byla předána našim praktickým lékařům pro děti a dorost (PLDD).

2. Je pouze na Vás, zda se rozhodnete zůstat v naší péči, či si zvolíte jiného praktického lékaře. Pokud si zvolíte jiného praktického lékaře, prosíme Vás, aby Vámi vybraný nový praktický lékař požádal písemnou formou MUDr. Lenku Chudomelovou o předání Vaší dokumentace. (e-mailem na recepce@dcnh.cz)

3. K dispozici pro Vás máme 2 paralelně běžící ordinace, kde se střídají 2 lékaři. MUDr. Chudomelová (registrující lékař) a MUDr. Štenclová. Lékaři pracují s jednou dokumentací, čili péče je vždy navazující. Snažíme se Vám přidělit jednoho ošetřujícího lékaře (ten, který Vám bude dělat vstupní prohlídku), ale v době Vašich akutních potíží se o Vás postará lékařka, která bude mít v danou chvíli ambulanci.

4. V následujících měsících budou všichni pacienti vyzváni ke VSTUPNÍ PROHLÍDCE formou SMS.

5. V případě NEMOCI, AKUTNÍHO STAVU (zvracení, horečky ..) nám prosím (vzhledem k COVID-19 opatřením) nejprve zavolejte na tel: 14111. Po konzultaci s lékařkou se domluvíte na následujících krocích a objednání.

6. V NEAKUTNÍCH případech (žádosti o zdravotní způsobilost, potvrzení, přihlášky) prosím volte přednostně e-mailovou komunikaci, e-mail: recepce@dcnh.cz

7. Na pravidelné prohlídky a povinné očkování budete automaticky vyzývání SMS zprávou.

Velice Vám děkujeme za Vaši vstřícnost a těšíme se na vzájemnou spolupráci.